
Hp 14-dq0010nr Amd A4 4 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0010NR |
| Processor Type | AMD A4 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | SDC3184BHR |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$59.50
Original: $169.99
-65%Hp 14-dq0010nr Amd A4 4 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$169.99
$59.50Hp 14-dq0010nr Amd A4 4 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0010NR |
| Processor Type | AMD A4 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | SDC3184BHR |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0010NR |
| Processor Type | AMD A4 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | SDC3184BHR |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












