
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Serial# | 5CD4403J2N |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Serial# | 5CD4403J2N |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Serial# | 5CD4403J2N |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











