
Hp 14-dq0760dx Intel Celeron 16 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0760DX |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD4130NC6 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp 14-dq0760dx Intel Celeron 16 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0760DX |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD4130NC6 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0760DX |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD4130NC6 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition










