
Hp 14-dq1039wm Intel Core I5 - 10th Generation 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-DQ1039WM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD941HLBV |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$145.99
Hp 14-dq1039wm Intel Core I5 - 10th Generation 4 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$145.99
Hp 14-dq1039wm Intel Core I5 - 10th Generation 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-DQ1039WM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD941HLBV |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 14-DQ1039WM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD941HLBV |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition










