Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| Serial# | 5CD451GFH2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| Serial# | 5CD451GFH2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| Serial# | 5CD451GFH2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |












