
Hp 14-ds0035nr Amd A4 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCD9346K7P |
| Model Number | 14-DS0035NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
$124.99
Hp 14-ds0035nr Amd A4 4 Gb 32 Gb Black Laptop—
$124.99
Hp 14-ds0035nr Amd A4 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCD9346K7P |
| Model Number | 14-DS0035NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SCD9346K7P |
| Model Number | 14-DS0035NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












