
Hp 14a-ne0013dx Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | 5CD4272CV5 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$28.00
Original: $79.99
-65%Hp 14a-ne0013dx Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$79.99
$28.00Hp 14a-ne0013dx Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | 5CD4272CV5 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | 5CD4272CV5 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












