
Hp 15-ba015wm Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND7284DK1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 15-BA015WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$114.99
Hp 15-ba015wm Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Black Laptop—
$114.99
Hp 15-ba015wm Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND7284DK1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 15-BA015WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND7284DK1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 15-BA015WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition











