
Hp 15-bs234wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND8475RMQ |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-BS234WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | RED |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
$94.99
Hp 15-bs234wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop—
$94.99
Hp 15-bs234wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND8475RMQ |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-BS234WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | RED |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND8475RMQ |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-BS234WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | RED |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |












