Hp 15-cuoo58nr Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD8282DPK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Model Number | 15-CUOO58NR |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 18 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$49.99
Hp 15-cuoo58nr Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 64 Gb Silver Laptop—
$49.99
Hp 15-cuoo58nr Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD8282DPK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Model Number | 15-CUOO58NR |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 18 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD8282DPK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Model Number | 15-CUOO58NR |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 18 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










