
Hp 15-dw3033dx Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | CND1335K6Y |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DW3033DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$41.65
Original: $118.99
-65%Hp 15-dw3033dx Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$118.99
$41.65Hp 15-dw3033dx Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | CND1335K6Y |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DW3033DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | CND1335K6Y |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DW3033DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











