Hp 15-dy1024wm Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD0145TPZ |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-DY1024WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$120.00
Hp 15-dy1024wm Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop—
$120.00
Hp 15-dy1024wm Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD0145TPZ |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-DY1024WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD0145TPZ |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-DY1024WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition










