
Hp 15-fc0025wm Amd Ryzen 5 8 Gb 1 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 1H854917ZW |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | 15-FC0025WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$199.99
Hp 15-fc0025wm Amd Ryzen 5 8 Gb 1 Tb Gray Laptop—
$199.99
Hp 15-fc0025wm Amd Ryzen 5 8 Gb 1 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 1H854917ZW |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | 15-FC0025WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 1H854917ZW |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | 15-FC0025WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition












