
Hp 15-fc0869nr Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-FC0869NR |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1H85142L54 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$144.99
Hp 15-fc0869nr Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$144.99
Hp 15-fc0869nr Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-FC0869NR |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1H85142L54 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-FC0869NR |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1H85142L54 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











