
Hp 15-fd0083wm Intel Celeron 16 Gb 128 Gb Red Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | RED |
| Serial# | 1H84252HQP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Hp 15-fd0083wm Intel Celeron 16 Gb 128 Gb Red Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | RED |
| Serial# | 1H84252HQP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Color | RED |
| Serial# | 1H84252HQP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| CHARGER |











