
Hp 15-fd0084wm Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H85123508 |
| Model Number | 15-FD0084WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
$38.50
Original: $109.99
-65%Hp 15-fd0084wm Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$109.99
$38.50Hp 15-fd0084wm Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H85123508 |
| Model Number | 15-FD0084WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H85123508 |
| Model Number | 15-FD0084WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
