Hp 15-fd0088wm Intel Core I7 - 9th Generation 4 Gb 128 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Serial# | 1H85396MZ1 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | RED |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0088WM |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
$48.65
Original: $138.99
-65%Hp 15-fd0088wm Intel Core I7 - 9th Generation 4 Gb 128 Gb Red Laptop—
$138.99
$48.65Hp 15-fd0088wm Intel Core I7 - 9th Generation 4 Gb 128 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Serial# | 1H85396MZ1 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | RED |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0088WM |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Serial# | 1H85396MZ1 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | RED |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-FD0088WM |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |











