
Hp 15-fd0133wm Intel Core I3 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-FD0133WM |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Serial# | 1H85291X9V |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| CASE / BAG |
Hp 15-fd0133wm Intel Core I3 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-FD0133WM |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Serial# | 1H85291X9V |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-FD0133WM |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Serial# | 1H85291X9V |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| CASE / BAG |












