
Hp 15-fd0935nr Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-FD0935NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | 1H5193C5D |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
$169.99
Hp 15-fd0935nr Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$169.99
Hp 15-fd0935nr Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-FD0935NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | 1H5193C5D |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-FD0935NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Serial# | 1H5193C5D |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |










