
Hp 15bs289wm Intel Pentium 4 Gb 1 Tb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND82820JW |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 15BS289WM |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Hp 15bs289wm Intel Pentium 4 Gb 1 Tb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND82820JW |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 15BS289WM |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND82820JW |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 15BS289WM |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition











