Hp 15m-es0013dx Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Color | GRAY |
| Serial# | 8CG125129P |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15M-ES0013DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$54.95
Original: $156.99
-65%Hp 15m-es0013dx Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$156.99
$54.95Hp 15m-es0013dx Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Color | GRAY |
| Serial# | 8CG125129P |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15M-ES0013DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Color | GRAY |
| Serial# | 8CG125129P |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15M-ES0013DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition












