
Hp 15z-cw100 Amd Ryzen 5 4 Gb 2 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | 15Z-CW100 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD9486XJY |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$206.15
Original: $588.99
-65%Hp 15z-cw100 Amd Ryzen 5 4 Gb 2 Tb Gray Laptop—
$588.99
$206.15Hp 15z-cw100 Amd Ryzen 5 4 Gb 2 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | 15Z-CW100 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD9486XJY |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | 15Z-CW100 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD9486XJY |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition











