
Hp 16-ar0013dx Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 16-AR0013DX |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | VNY538B9GT |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |
$529.99
Hp 16-ar0013dx Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$529.99
Hp 16-ar0013dx Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 16-AR0013DX |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | VNY538B9GT |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 16-AR0013DX |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | VNY538B9GT |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |










