
Hp 17-cn0513nr Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 17-CN0513NR |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 1H95261G4B |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 17 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
$138.99
Hp 17-cn0513nr Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$138.99
Hp 17-cn0513nr Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 17-CN0513NR |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 1H95261G4B |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 17 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 17-CN0513NR |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 1H95261G4B |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 17 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |











