
Hp 23-b012 Amd E2 4 Gb Less Than 8 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 8 GB |
| Serial# | 3CR30806N5 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 23-B012 |
| Processor Type | AMD E2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$124.99
Hp 23-b012 Amd E2 4 Gb Less Than 8 Gb Black Desktop—
$124.99
Hp 23-b012 Amd E2 4 Gb Less Than 8 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 8 GB |
| Serial# | 3CR30806N5 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 23-B012 |
| Processor Type | AMD E2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 8 GB |
| Serial# | 3CR30806N5 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 23-B012 |
| Processor Type | AMD E2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











