Hp 7jq82uc Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 7JQ82UC |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CG024759S |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Original: $194.99
-65%$194.99
$68.25Hp 7jq82uc Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 7JQ82UC |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CG024759S |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 7JQ82UC |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CG024759S |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |












