
Hp Ax200ngw Intel Core I5 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | AX200NGW |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG9518DJB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
$77.35
Original: $220.99
-65%Hp Ax200ngw Intel Core I5 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$220.99
$77.35Hp Ax200ngw Intel Core I5 - 8th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | AX200NGW |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG9518DJB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | AX200NGW |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG9518DJB |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











