
Hp Ct0gjld Intel Celeron 4 Gb 256 Gb White Desktop
| Model Number | CT0GJLD |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | A80D5606 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Original: $289.99
-65%$289.99
$101.50Hp Ct0gjld Intel Celeron 4 Gb 256 Gb White Desktop
| Model Number | CT0GJLD |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | A80D5606 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | CT0GJLD |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | A80D5606 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |












