Hp Elitebook 840 G7 Intel Core I5 - 3rd Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Model Number | ELITEBOOK 840 G7 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
$22.75
Original: $64.99
-65%Hp Elitebook 840 G7 Intel Core I5 - 3rd Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$64.99
$22.75Hp Elitebook 840 G7 Intel Core I5 - 3rd Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Model Number | ELITEBOOK 840 G7 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Model Number | ELITEBOOK 840 G7 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |










