Hp Elitebook Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | ELITEBOOK |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | 5CG02762F1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
$188.79
Hp Elitebook Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$188.79
Hp Elitebook Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | ELITEBOOK |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | 5CG02762F1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | ELITEBOOK |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | 5CG02762F1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |





