Hp G11 Intel Core I7 - 6th Generation 16 Gb 900 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | G11 |
| Serial# | 2MQ040GGZ |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$89.99
Hp G11 Intel Core I7 - 6th Generation 16 Gb 900 Gb Silver Laptop—
$89.99
Hp G11 Intel Core I7 - 6th Generation 16 Gb 900 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | G11 |
| Serial# | 2MQ040GGZ |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | G11 |
| Serial# | 2MQ040GGZ |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition








