
Hp (hewlett Packard) 15-dw20250d Intel Core I5 - 9th Generation 8 Gb 1.5 Tb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DW20250D |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND01600HX |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
$61.25
Original: $174.99
-65%Hp (hewlett Packard) 15-dw20250d Intel Core I5 - 9th Generation 8 Gb 1.5 Tb Silver Laptop—
$174.99
$61.25Hp (hewlett Packard) 15-dw20250d Intel Core I5 - 9th Generation 8 Gb 1.5 Tb Silver Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DW20250D |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND01600HX |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-DW20250D |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND01600HX |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |

