
Hp (hewlett Packard) 17-ca1002cy Amd Ryzen 7 12 Gb 2 Tb Pink Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 17-CA1002CY |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Serial# | 5CG94276GP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
$318.99
Hp (hewlett Packard) 17-ca1002cy Amd Ryzen 7 12 Gb 2 Tb Pink Laptop—
$318.99
Hp (hewlett Packard) 17-ca1002cy Amd Ryzen 7 12 Gb 2 Tb Pink Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 17-CA1002CY |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Serial# | 5CG94276GP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 17-CA1002CY |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Serial# | 5CG94276GP |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |











