
Hp Hp 255 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Model Number | HP 255 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 93RM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$35.00
Original: $100.00
-65%Hp Hp 255 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$100.00
$35.00Hp Hp 255 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Model Number | HP 255 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 93RM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Model Number | HP 255 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 93RM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











