
Hp Hsn-q34c-5 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | HSN-Q34C-5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 5CD41271QH |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$43.40
Original: $123.99
-65%Hp Hsn-q34c-5 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$123.99
$43.40Hp Hsn-q34c-5 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | HSN-Q34C-5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 5CD41271QH |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | HSN-Q34C-5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 5CD41271QH |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition











