
Hp Mt7921 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 1 Tb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD4295G1G |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | MT7921 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Hp Mt7921 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 1 Tb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD4295G1G |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | MT7921 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD4295G1G |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | MT7921 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










