
Hp Omen Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 1 Tb Gray Desktop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | 4CE8152B7X |
| Model Number | OMEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$131.25
Original: $374.99
-65%Hp Omen Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 1 Tb Gray Desktop—
$374.99
$131.25Hp Omen Intel Core I7 - 7th Generation 16 Gb 1 Tb Gray Desktop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | 4CE8152B7X |
| Model Number | OMEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | 4CE8152B7X |
| Model Number | OMEN |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition










