
Hp Omnibook X Flip Laptop Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | OMNIBOOK X FLIP LAPTOP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | VNY5260VW2 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
$140.00
Original: $399.99
-65%Hp Omnibook X Flip Laptop Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$399.99
$140.00Hp Omnibook X Flip Laptop Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | OMNIBOOK X FLIP LAPTOP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | VNY5260VW2 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | OMNIBOOK X FLIP LAPTOP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | VNY5260VW2 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |








