
Hp Rlt8852be Intel Core I5 - 11th Generation 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H85236NG5 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RLT8852BE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
$150.00
Hp Rlt8852be Intel Core I5 - 11th Generation 4 Gb 128 Gb Blue Laptop—
$150.00
Hp Rlt8852be Intel Core I5 - 11th Generation 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H85236NG5 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RLT8852BE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H85236NG5 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | RLT8852BE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |











