
Hp Rtl88052be Intel Atom 8 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | RTL88052BE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H852310ZN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
$45.50
Original: $129.99
-65%Hp Rtl88052be Intel Atom 8 Gb 128 Gb Blue Laptop—
$129.99
$45.50Hp Rtl88052be Intel Atom 8 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | RTL88052BE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H852310ZN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | RTL88052BE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H852310ZN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |












