
Hp Rtl8852be Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Model Number | RTL8852BE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $174.99
-65%$174.99
$61.25Hp Rtl8852be Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Model Number | RTL8852BE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | RTL8852BE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition











