Hp Rtl8852be Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H952822SV |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
$254.99
Hp Rtl8852be Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$254.99
Hp Rtl8852be Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H952822SV |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H952822SV |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |












