
Hp Rtl8852be Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 20 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H85454QSN |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$404.99
Hp Rtl8852be Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$404.99
Hp Rtl8852be Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 20 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H85454QSN |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 20 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H85454QSN |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |


