
Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 3rd Generation 128 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1H95190L85 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$70.00
Original: $199.99
-65%Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 3rd Generation 128 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$199.99
$70.00Hp Rtl8852be Intel Core I3 - 3rd Generation 128 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1H95190L85 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1H95190L85 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








