
Hp Stream 11 Pro G2s Amd A10 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | STREAM 11 PRO G2S |
| Serial# | 5CD9594WM |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Hp Stream 11 Pro G2s Amd A10 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | STREAM 11 PRO G2S |
| Serial# | 5CD9594WM |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | STREAM 11 PRO G2S |
| Serial# | 5CD9594WM |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











