
Hp Tpc-f123-mt Intel Core I5 - 13th Generation 12 Gb 500 Gb Black Desktop
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | TPC-F123-MT |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 2M06102RRZ |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $309.99
-65%$309.99
$108.50Hp Tpc-f123-mt Intel Core I5 - 13th Generation 12 Gb 500 Gb Black Desktop
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | TPC-F123-MT |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 2M06102RRZ |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | TPC-F123-MT |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 2M06102RRZ |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











