
Hp Tpn-1140 Amd Ryzen 3 64 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | TPN-1140 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG4425LC2 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$78.75
Original: $224.99
-65%Hp Tpn-1140 Amd Ryzen 3 64 Gb 16 Gb Gray Laptop—
$224.99
$78.75Hp Tpn-1140 Amd Ryzen 3 64 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | TPN-1140 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG4425LC2 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | TPN-1140 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG4425LC2 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











