
Hp Tpn-i40 Amd Athlon Silver 8 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CG3193K25 |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | TPN-I40 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$159.99
Hp Tpn-i40 Amd Athlon Silver 8 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop—
$159.99
Hp Tpn-i40 Amd Athlon Silver 8 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CG3193K25 |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | TPN-I40 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CG3193K25 |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | TPN-I40 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition









