
Hp Victus Amd Ryzen 3 Pro 4 Gb 24 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 PRO |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Model Number | VICTUS |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | SCD4374GFX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
$389.99
Hp Victus Amd Ryzen 3 Pro 4 Gb 24 Gb Black Laptop—
$389.99
Hp Victus Amd Ryzen 3 Pro 4 Gb 24 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 PRO |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Model Number | VICTUS |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | SCD4374GFX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 PRO |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Model Number | VICTUS |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | SCD4374GFX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |











