
Ibuypower G2569a670 051722 Intel Core I9 - 13th Generation 128 Gb 500 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Serial# | 0A9A-12C2-E15D-E360-1 |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Manufacturer | IBUYPOWER |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Model Number | G2569A670 051722 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$514.99
Ibuypower G2569a670 051722 Intel Core I9 - 13th Generation 128 Gb 500 Gb Black Desktop—
$514.99
Ibuypower G2569a670 051722 Intel Core I9 - 13th Generation 128 Gb 500 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Serial# | 0A9A-12C2-E15D-E360-1 |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Manufacturer | IBUYPOWER |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Model Number | G2569A670 051722 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 0A9A-12C2-E15D-E360-1 |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Manufacturer | IBUYPOWER |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Model Number | G2569A670 051722 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |



